Liberul acces la informatiile de interes public -cf. L544/2001

Anunt dezbatere publica 12 februarie 2018 ora 18

Tipărește pagina - Anunt dezbatere publica 12  februarie 2018 ora 18 Trimite unui prieten - Anunt dezbatere publica 12  februarie 2018 ora 18

publicat de ​Kovács Zoltán in Miercuri , 24 Ianuarie 2018, 19:31

AN U N Ț

Aducem la cunoștință persoanelor interesate că în ședința Consiliului Local al municipiului Beiuș din luna martie 2018 se va dezbate următorul proiect de hotărâre care face obiectul Legii 52/2003 privind transparența decizională  în administrația publică :

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea indicatorilor de performanță pentru serviciul de salubrizare - activitatea de măturat, spălat, stropit și întreținerea căilor publice în municipiul Beiuș.

În data de 12.02.2018, ora 18:00, Primăria municipiului Beiuș va organiza în Sala Mare a Primăriei municipiului Beiuș dezbatere publică privind: